Tassartir

Lze prolomit zaheslovaný soubor v nezaheslovaném archivu?

Nevíte někdo jestli na to je nějaký prográmek? Potřeboval bych se dostat do jednoho .exe souboru, který je uvnitř raru. Našel jsem spoustu dotazů a návodů jak se dostat do zaheslovaného archivu, ale o tomhle se nikde nepíše. Díky za pomoc.

Odpovědi
ivzez

Co je to za program
(ještě jsem se nestkala se zaheslovaným programem)?

Pepa25

V otázce je „v nezaheslovaném archivu“ a v popisu „zaheslovaného archivu“ … Přepokládám, že zaheslovaný je archiv (soubor rar), tzn. nejde z něj extrahovat spustitelný soubor (.exe).
To už se tu řešilo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zapomnel-jsem-heslo-ke-komprimovane-slozce-rar-jde-nejak-prolomit-jak

icurusL

Můžeš zkusit toto: http://www.slu­necnice.cz/sw/rar-password-cracker/

ivzez

@Pepa25:
Z dotazu cituji:
„Potřeboval bych se dostat do jednoho .exe souboru, který je uvnitř raru. Našel jsem spoustu dotazů a návodů jak se dostat do zaheslovaného archivu, ale o tomhle se nikde nepíše.“

soudím, že by měl být zaheslovaný soubor s příponou .EXE
(což je podle mne program/spustitelná aplikace). Samotný
archiv RAR by podle formulace otázky zaheslovaný být neměl…

Snad to tazatel ještě upřesní.