Lze prokázat panictví?

Slyšel jsem odborníka hovořit o tom, že zmíněné lze stejně dobře doložit jako u panenství u ženy. Přesto nyní na internetu nacházím pouze názory toto zavrhující.

Nejlepší odpověď
gecco

Panictví prokázat nelze, za určitých okolností ale lze prokázat, že dotyčný už panic není (pohlavní choroba)…
😉
Ono je to problém i u těch holek – plastika hymenu není žádným problémem…
😉

Další odpovědi
bolak

Možná u homosexuálů. Když si prdne a je to flétna, tak ještě je, když si prdne a je to tuba, tak už o to přišel..

jáára

Myslím, že u tebe je to jasné…