kikinka2210

Lze prodloužit vlasy?

Lze prodloužit vlasy?Jak?Je to nebezpečné ztrácí se přitom něco?Nebo to není jen zdravé?

Nejlepší odpověď
Lencis

Stačí si dát do vyhledavače prodloužení vlasů a najdete stovky odkazů na nejrůznější salony, které tuto proceduru dělají.

Než se však k tomuto kroku rozhodnete, opravdu celou věc dobře zvažte. Vaše vlastní vlasy trpí a i když nemusí dojít ke ztrátě, rozhodně je na ně kladena zátěž a může to mít vliv na pozdější kvalitu. Když pominu že je drahá samotná prcedura, je finančně náročná i péče o prodloužené vlasy. Měly by být používány speciální přípravky atd… samotná péče o prodloužené vlasy je dost náročná a podle mě i dost nepohodlná – mytí, česání atd (vím o čem mluvím).

Raděj doporučuji nechat si poradit dobrý sestřih vašich vlasů 😉

Další odpovědi
anonym

Ano,způsobů je víc a také finančně různé. Musíte se poradit v kadeřnictví a tam vám poradí jaký způsob je pro vaše vlasy nejlepší aby nedošlo k poškození vašich vlastních vlasú.Záleží na tom jaké kvality jsou vaše vlasy a rozhoduje i finančni stránka.

panenka

zde to máte i s ceníkem a obrázky tak se podívejte.nebez­pečné to není

Zdroj: http://www.pro­dluzovani-vlasu-praha.cz/