ventou

Lze prodloužit u trial verze editoru, capture one 5 pro, dobu fungování třeba o 30 dni? Jakym způsobem?

Odpovědi
anonym

Pokud vám nebude vadit pravidelná instalace trialu, (ano, pravidelná) zkuste googlovat „virtuální systémový disk“. Při zapnutí funkce virtuálního disku se systémové soubory .dll natrvalo nenaleptávají daty kdy má skončit fungování trial verze.
Možnosti programu který systém přepne do virtuality jsou
1– po zapnutí počítače pokračuje virtuální režim.
2 – při ukončení virtuálního systému se PC restartuje.
3 – virtuální prostředí při příštím spuštění PC nebude spuštěno

Při ukončení virtuálního prostředí z Místního disku zmizí všechny změny – stáhnutý film, opravené obrázky, dokumenty. Také instalace aktualizací, virové databáze. Instalované programy také zmizí. Některé trialy začínají odpočítávat čas do konce platnosti od prvního spuštění. Pak by se vyplatilo mít ho nainstalovaný v reálném režimu a spouštět ve virtuálním.

Returnil Virtual System

Zdroj: Returnil Virtual System 2010 Home Lux