Lze prodloužit maximální doba studia na VŠ (téhož oboru na stejné škole)?

Otázka asi spíše pro vysokoškoláky...

Běžná doba navazujícího mgr studia je 2 roky, maximální pak celkem 4 (2 běžné+2navíc, aspoň na naší škole). Jenže jsem si kvůli vycestování a taky ze své blbosti nechal první termín státnic až na teď, státnice jsem neudělal (jeden okruh) – v normálním případě bych měl možnost jít na opravný termín… jenže teď mi končí maximální doba studia a opravný termín je až v únoru.
Takže chci vědět, zda je i přesto možné požádat děkana o prodloužení studia, abych mohl jít na opravný termín státnic. Nebo už prostě ta možnost není,když mi vypršela max doba studia? V řádu školy o tom zmínka není, tak předpokládám, že už je jediná možnost jít studovat obor znovu, nechat si uznat co nejvíce zkoušek, ostatní zk dělat znovu, psát zase diplomku a pak až někdy podstoupit státnice a nebo se na to vykašlat….

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V každém případě je možné požádat. Na škole bude záležet zda povolí či nikoli.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

Osobne predpokladam, ze je-li to opravny termin, tak se to zapocitava do vaseho posledniho roku studia, byt uz jinak aktivne na skole pusobit nemuzete. Usuzuji tak z toho, ze po 27 si musite skolu platit sami, ale nebudete kvuli opravnym statnicim, kdy nebudete chodit na predmety, platit cely rok skolne. Ale tohle nevim, pokud vam tu nikdo neporadi, zeptejte se jednoduse na studijnim.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.