Comanch

Lze prodávat permanentně, neoficiálně avšak legálně med?

Pokud mám vlastní včely (jakože já je nemám), smím legálně prodávat jejich med, aniž bych cokoliv papírově řešil a odváděl z toho daň? Mám na mysli po celou sezónu, nikoliv jednorázově.
Doplňuji:
Děkuji za perfektní odpověď. A pokud například jako vedlejšák šiju šaty (jakože nešiju) platí potom co? Jde mi totiž o něco hodně obecného. Med byl jen blbý příklad.

Nejlepší odpověď
Hlada

Podle zákona o daních z příjmů §10 odst.3a je příjem z prodeje medu osvobozený od daně do 40 včelstev.
Doplňuji:
Pokud budete dělat nějakou jinou příležitostnou činnost, tak z ní je příjem do 20 000 osvobozený od daně.
http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/kdy-a-jak-se-dani-prilezitostny-prijem/