solnareduard

Lze přežít tsunami 100m a tornádo stupnice F5?

Doplňuji:
Smutné je že to mohu dokázat-otázka komu

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Pošlete mi prosím interní poštou plán. Pořád nevím na jakém principu univerzální záchranný systém funguje. Děkuji.

Další odpovědi
Drap

Svěř se nám tady. Pokud to pomůže zachránit , nebo jen pomoci jedinému člověku, tak to myslím stojí za to

Mc Merkurion

byl jste na dovolený?,já že tu byla delší odmlka…
Doplňuji:
tak to zase začíná,za chvilku se přidá vegan a pak esperanto,tak to tu bude fajn…

Kiti

Nedávno v bořičích mýtů zkoušeli takovej ministan proti tornádu.
Z plechu si udělali kryt na hlavu a hrudník, aby byl aerodynamickej. Do toho si lehli a zakryli hlavu, vydrželi tornádo, který svou silou odválo auto jako noviny.
Nějakým způsobem to asi možný bude, ale obojí zároveň těžko.

arygnoc

lze.
není zapotřebí dokazovat.

:-Q

Vědátor I

Není zájem chránit přemnožený druh-autor univerzálního záchranného systému