Lze přetížit mozek neustálým přemýšlením a učením se, že by třeba došlo k vnitřnímu krvácení/zánětu mozkových blan?

Případně nějaké další onemocnění/nás­ledky?

Odpovědi
Šidlo

mrtvicu dostanete zo zadržaného kýchnutia, nie premýšľania

zo stresu (napr. pred skúškami) môžete dostať zápal mozgových blán, iba ak:
nejete, nepijete, nespíte, stretávate sa s chorými spolužiakmi, učíte sa v zime pri otvorenom okne, neliečite prechladnutie ani pokazené zuby – lebo chodíte do školy, máte chronické choroby a neberiete na ne lieky, ste v extrémnom strese…ak splníte všetky tieto podmienky, možno, opakujem možno vám zápal hrozí

Lgee

Lze i stresem

Drap

Z přemýšlení a učení určitě ne.