jajinkaxd

Lze pres nejaky program nebo nejak jinak pripojit klavesnici od Ipodu k tabletu od Aceru?

Nejlepší odpověď
cochee

Jakou klávesnici? Pokud je applovská, tak asi ne. Pokud nějaká univerzální – bezdrátová asi ano (bluetooth), drátová- musela by k tomu být redukce z applovského konektoru na jiný konektor, kterým disponuje ten Acer (obvykle USB).

jajinkaxd

Jde o klávesnici s názvem Cherry KW 6000 která se dá připojit dvěma způsoby a to přes Bluethooth nebo přes USB, ale ani v jednom případě ji nemohu k tabletu Acer připojit proto se ptám, zda-li není i nějaký program či aplikace na připojení :)

cochee

Tato klávesnice je sice v návodu popsána jako pro Apple, ale na internetu se dá najít, že ji mají někteří připojenu i na jiné věci. Neuvádíš model toho Aceru, takže nevím, jestli podporuje USB OTG a jestli má Android nebo Windows. Udělal jsem ti obrázek, jak to vypadá u mě na Androidu 4.4.2 . V pravé části jsou vidět softwarové klávesnice. Pokud se ta tvá Cherry úspěšně připojí přes bluetooth, měla by se následně tady na tom místě objevit a možná zde na ni budeš muset přepnout. Najdeš v Nastavení. http://drive.go­ogle.com/file/d/0BwdDob­_rAWAidlBrbkVfY3pl­dEU/view?usp=doc­slist_api