Evženie

Lze přehrát obsah video kazety /VHS/ na CD ?

Potřebuji přehrát nahrávky z video kazety na CD.Poradíte kam se mám obrátit nebo kdo by to mohl přahrát ?Děkuji !!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lze, stačí zachytávací karta, kterou koupíte za 500 v elektru

Jeden konec se připojí S-VHS do redukce na SCART konektor do videa a druhý konec do USB do počítače.

Vytvoří se na disku soubor AVI, ten pak můžete překonvertovat na něco úsporněnjšího a vypálit na CD nebo DVD

Další odpovědi
lexx

Nejsnáze (bez nutnosti použití PC) na dvoušuplíkovém combu VHS + DVD.