sandy45

Lze před položením otázky v tomto portálu,nějak zjistit,zda již podobná nebyla položena?

Mám na mysli nějaký archiv nebo něco podobného.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste vložit otázku či klíčové slovo do modré lišty nad reklamou a objeví se odkazy na již vloženou otázku.
Podle informaace admin. by měl být brzy v provozu program, který přímo sdělí, že se otázka opakuje.

Další odpovědi
hanulka11

ano, v záhlaví nad otázkou je modrá lišta a do ní lze vložit otázku

anonym

Už 2 roky se neustále řeší totéž. U čerstvých začátečníků by se to ještě nějak dalo pochopit a snad i tolerovat, ale po 7 měsících se ptát na trivialitu v pravidlech, které ses registrací zavázal respektovat, to ti fakt není trapný?
Viz odkaz níže pro věčně nenapravitelné.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyuzivate-listu-pro-vyhledavani-nebo-ne-otazka-podruhe