M-Rock

Lze poznat rozdíl mezi únavou z přespání a fyzickou únavou?

Když ráno vstávám, stává se mi že se probudím unavenej ale nevim zda je to dozvuk včerejšího dne nebo únava že jsem to přehnal se spánkem. Lze to rozeznat?

Odpovědi
anonym

no podle mě fyzicky unavený člověk je ten, co třeba maká u linky dvanáctky, příjde domů, svalí se, protože ho bolí záda a nohy a hlava, prostě je zrasovanej a únava z přespání? Tu neznám a taky v ní nevěřím, dobře vím, kdy mám dost spánku, je to když se probudím sama bez budíku, já ale mám spíš problém s nedostatkem spánku, každý den si řeknu, že už je pozdě, že už musím jít spát, ale nechce se mi ani zvedat, až když usínám v křesle, nebo u pc 🙂

quentos

v prvním případě se člověk cítí zničenej, ve druhém případě spíš jako praštěnej pytlem.