Avatar uživatele
jjj123456789

Lze poznat homosexuála podle řeči?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Většinou ne, většinou jsou to normální lidé,
ale najdou se i takoví ti hysteričtí afektovaní bu..ci, co před sebou mávají rukou a na ni mají nalakované nehty:-((( Brrrr ti mi vadí, ne pro orientaci, ale pro tu hlučnou výstřednost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

spíše podle řečí než podle řeči. To že má někdo zženštělý hlas nemusí svědčit o jeho homosexualitě. Podle toho co říká to poznat lze, ale když se bude hlídat tak to taky nepoznáš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Jo, tebe jsem odhalil hned. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Podľa všeobecných prezentácií mediálnej karikatúry inak orientovaných (bez ohľadu na pohlavie) možno poznať podľa ich vonkajších efektovaných prejavov, zvukovo skreslených slov, gestikulácie, mimiky, obliekania a ozdobovania a iných podobných znakov.
V skutočnosti, ano, sú isté znamenia, ktorými sa navzájom spriaznení dohovárajú, ale bežný laik nemusí rozoznať tieto odlišnosti, nerozozná hranie od skutočnosti, môže sa mnohokrát domnievať, že „odhalil homo“ v človeku, ktorý je v skutočnosti „nevinný…“ a skutočného „homo vinníka…“ stojaceho vedľa neho, neodhalil. Ano, pán sudca, svedok sa dal ovplyvniť vonkajšími znakmi a podstatu si nevšimol. Preto považujeme jeho svedectvo za nepreukazateľné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Myslím, že homosexualita se v běžném styku podle řeči a chování nepozná. Co se často pozná je transexualita obzvláště v případě u male-to-female lidí, kteří pak bývají mylně označování za homosexuály. To jsou ti/ty, co mají mužské tělo ale ženskou duši. V opačném gardu, ženské tělo a mužská psychika – female-to-male, to nebývá tolik nápadné (a neinformovanými nebo netolerantními lidmi tolik odsuzované).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Zjentek nemusí ani promluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ano. Např. když řekne jsem homosexuál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mimo jiné se jim trošku pletou rody ..místo „ku.rvy“(mn.č.) používaj „ku.rvové“ atd.
Doplňuji:
Stingo: a ty už jsi viděla komedianta nebuka?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Poznat to jde,ale né vždy je to tak jednoduché.Zku­šenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Vždycky asi ne. U některých lidí mě homosexualita vyloženě překvapila. Třeba herec Eduard Cupák nebo Jean Marais.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví