jjj123456789

Lze poznat homosexuála podle řeči?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Většinou ne, většinou jsou to normální lidé,
ale najdou se i takoví ti hysteričtí afektovaní bu..ci, co před sebou mávají rukou a na ni mají nalakované nehty:-((( Brrrr ti mi vadí, ne pro orientaci, ale pro tu hlučnou výstřednost.

Další odpovědi
ponovotny

spíše podle řečí než podle řeči. To že má někdo zženštělý hlas nemusí svědčit o jeho homosexualitě. Podle toho co říká to poznat lze, ale když se bude hlídat tak to taky nepoznáš.

Alesh

Jo, tebe jsem odhalil hned. 🙂

led

Podľa všeobecných prezentácií mediálnej karikatúry inak orientovaných (bez ohľadu na pohlavie) možno poznať podľa ich vonkajších efektovaných prejavov, zvukovo skreslených slov, gestikulácie, mimiky, obliekania a ozdobovania a iných podobných znakov.
V skutočnosti, ano, sú isté znamenia, ktorými sa navzájom spriaznení dohovárajú, ale bežný laik nemusí rozoznať tieto odlišnosti, nerozozná hranie od skutočnosti, môže sa mnohokrát domnievať, že „odhalil homo“ v človeku, ktorý je v skutočnosti „nevinný…“ a skutočného „homo vinníka…“ stojaceho vedľa neho, neodhalil. Ano, pán sudca, svedok sa dal ovplyvniť vonkajšími znakmi a podstatu si nevšimol. Preto považujeme jeho svedectvo za nepreukazateľné…

MK44

Myslím, že homosexualita se v běžném styku podle řeči a chování nepozná. Co se často pozná je transexualita obzvláště v případě u male-to-female lidí, kteří pak bývají mylně označování za homosexuály. To jsou ti/ty, co mají mužské tělo ale ženskou duši. V opačném gardu, ženské tělo a mužská psychika – female-to-male, to nebývá tolik nápadné (a neinformovanými nebo netolerantními lidmi tolik odsuzované).

Beer4Real

Zjentek nemusí ani promluvit.

setapouch

Ano. Např. když řekne jsem homosexuál.

zjentek

mimo jiné se jim trošku pletou rody ..místo „ku.rvy“(mn.č.) používaj „ku.rvové“ atd.
Doplňuji:
Stingo: a ty už jsi viděla komedianta nebuka?

Awe

Poznat to jde,ale né vždy je to tak jednoduché.Zku­šenost

Stingo

Vždycky asi ne. U některých lidí mě homosexualita vyloženě překvapila. Třeba herec Eduard Cupák nebo Jean Marais.