Lze považovat dotaz předdůchodce jako domácí úkol ?!

Dotaz:

jak se nazývají mláďata, níže uvedených ptáků ?!Vrána, kavka, hrdlička, sýkorka, datel, tukan, kolibřík a třeba káně.

Nejlepší odpověď
beer

Ano, považuji to za DÚ.

Další odpovědi
Drap

Osobně bych to za DÚ nepovažoval

iceT

Vráně,kavče,malá hrdlička,sýkor­če,datlíče,tu­kančátko,kolib­ře a malá káněčka…
Jasně,že to je blbina,ale hezky to zní.

Hamon

Ad dotaz 1) – ano, dotaz předdůchodce lze považovat ZA domácí úkol.
Ad dotaz 2) – mládě vrány, mládě kavky, mládě hrdličky, mládě sýkorky, mládě datla, mládě tukana, mládě kolibříka a mládě káněte.
Doplňuji:
iceT: co třeba všíče?