Lze používat SSD i bez redukce na mechaniku?

Zdravím, koukal jsem na SSD disky, ale skoro každý si to dává místo DVD mechaniky. Viděl jsem i video kde to dotyčný dává jen tak, bez přišroubování atp. Moje otázka tedy zní: Musím kvůli SSD disku vyndat mechaniku a shánět tu redukci? Plus odcením tip na levný SSD disk :)
Doplňuji:
Díky za odpověď, omlouvám se, myslel jsem na PC a aby mi tam šel alespoň Windows (7Pro.), ten asi na flashku nedám, co?

Odpovědi:

Zlatý

Disk klidně můžeš používat u pověšený na drátech (pokud se neodpojí)...Ale nebylo by od věci napsat, ´VoCoTiGo´ - v notesu a nebo (pod)stolní kisně???
V přenosném počítači bych volně ložený disk neprovozoval (při přenášení by ti tam nadělal paseku).
V běžném PC není problém disk třeba i přilepit izolepou - podstatné je, aby se vlastní vahou neuvolnil a nezpůsobil tak nějaký zkrat.
___
..."levný SSD" - jaký???
Jako SSD můžeš použít i flashku (v podstatě je to to samé).
;-)

Doplňuji:
Můžeš použít některou z redukcí SATA / SDHC/CF...
;-)
Jinak - jako systémová partition na Win7 stačí 32 GB (no, přinejhorším i 16 GB)...
;-)

Bronzový

No totok...
Fleška není to samé jak SSD porovnej rychlosti.

Domino:
Win 7 Pro, se dají normálně na flešku nainstalovat a provozovat jako Live systém, ale je to pomalý a vlastně ani ten postup instalace není tak úplně snadný ( na flešku ).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.