Terka318

Lze použít i tuš?

http://mrthin­kingabout.files­.wordpress.com/2013/04­/rosa-arcoiris.jpg mi řečeno, že nejlepší je potravinářské barvivo, ale lze použít i barevný inkoust. Mohla bych použít i tuš? Pokud ne, jaký je rozdíl mezi tuší a inkoustem?

Nejlepší odpověď
anonym

odkaz funguje, potřebuje to k tomu, co e na odkazu, dělali jsme to potravinovými barvami, ale výsledek nebyl tak hezký, jak je na odkazu
Doplňuji:
lépe řečeno, nepovedlo se to, protože kytka nějak odešla

Další odpovědi
Drap

Odkaz nefunguje, nevím k čemu to potřebuješ. Tuš je hustší než inkoust a má podstatné menší rozpíjivost.

Dochy

Tuš je skoro určitě pigmentový inkoust a kytka ho nenasaje. Zkrátka jsou tam velké částice, které neprojdou. Podle mně je to bez šance (ale nejsem odborník ani na kytky, ani na inkousty a podle pravidla "hlavou zeď neprorazíš, ale zkusit to můžeš… 😉

Calimë

laicky bych řekla, že čím naředěnější roztok bude, tím to bude efektivnější