Rylon

Lze použít DVI výstup na počítači jako DVI vstup?

Potřebuji dostat obraz z jednoho PC do Notebooku, tak mě napadlo vést to z jednoho DVI portu do druhého. Bude to fungovat? Znáte na to nějaký program? Děkuji za všechny odpovědi… :)

Nejlepší odpověď
gecco

Nebude to fungovat – a neexistuje na to žádný program, jde o záležitost HW…
___
Můžeš ale na notesu převzít řízení toho PC – v tom případě budeš mít na notesu (v okně) i obraz monitoru toho PC (na to existuje např. TeamViewer)…