Shante97

Lze použít do MÍŠA ŘEZŮ namísto kakaa ČOKOLÁDU V PRÁŠKU (nápoj)?

Nejlepší odpověď
Damiana

Lze, ale uber pak v receptu cukr. No, ale nebude to ono.

Další odpovědi
Sůwa

Taky jsem řešila podobné dilema a nakonec vznikl úplně nový moučník. Těsto jsem udělala světlé, do tvarohu jsem přidala rybízovou marmeládu a jen pokapala čokoládovou polevou ( není nutné ). Říkáme tomu „růžový dalmatin“ a dělám to teď častěji než původní Míša řezy.

hanny 2

Pokud nemáš kakao,tak ano,akorát chuť bude trochu jiná.