johnyyyyyyyy

Lze použít depilační pásky určené na tělo k depilaci chloupků v obličeji?

Dotaz je pro mou přítelkyni → Na krabičce je napsáno, že se nemají používat na oblast hlavy, podpaží, hrudi atd. Nemáte s tím někdo zkušenost? Ptám se i kvůli ceně, protože pásky určené na tělo jsou o mnoho větší,lze je nastříhat a tudíž vydrží o mnoho déle..Oboje pásky obsahují aloe vera a mandlový olej,takže v tom nevidím nějaký zásadní rozdíl. Ale nevím,jestli to riskovat (např. vyrážka, podráždění,..)

Odpovědi
iceT

Ať si přítelkyně pořídí voskové pásky na obličej Sensual, stojí necelou stovku. V krabičce by měly být polopsůsvitné pásky se zeleným voskem, ten oranžový taky není nic moc.
Na těch páskách na tělo je mnohem víc vosku a obecně s nimi nemám dobré zkušenosti.
Po trhání těmito pásky kůže bude stejně podrážděná nebo alespoň zarudnutá.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=vos­kové+pásky+sen­sual&client=o­pera&hs=iVh&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwirrqG4hdXKAh­XGFSwKHc-ODD4Q_AUIBygB&biw=1366&b­ih=630#imgrc=3pRVdDkQ­yqp5WM%3A

marci1

Také doporučuji použít na obličej jen pásky k tomu určené, tzn. na obličej. Jsou jemnější. 🙂