eplilochs

lze poslat cestne prohlaseni ofocene v PDF ?

Jsem v zahranici a domu se nemohu dostat, postaci poslat matce prohlaseni v pDF ofocene spolu s obcanskym prukazem ???
Doplňuji:
Jeste otazka musi k cestnemu prohlaseni byt obcansky prukaz ?? protoze moji pratele mi tvrdi ze ano ale ja ho nemam jak dostat do CR jinak nez ofoceny …

Odpovědi
marci1

Myslím si, že čestné prohlášení musíte zaslat v originále poštou.
Doplňuji:
Čestné prohlášení bych nejlépe poslala poštou s ověřením podpisu, kde bude potvrzena Vaše totožnost.

Dochy

Já si myslím, že to záleží na podmínkách toho, pro koho je to prohlášení určeno…