Fenixis

Lze pojistit (proti zničení aj.) NOVÝ telefon, když je koupeny např z eBay aj.?

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda jde dopojistit NOVÝ telefon, který má standardně 24 měsíční záruku a je ještě třeba nezapnutý a naprosto nový.

Jde mi o pojištění, které nabízí prodejny nebo operátoři při koupi nového zařízení – tedy např proti poškození nebo odcizení…¨

Předem děkuji za vyhnutí se odpovědí – měl sis ho pojistit hned při koupi nebo někde jinde. – Kdyby to bylo možné u prodejce, stalo by se tak.

Velice děkuji za možné postřehy a nápady, s pozdravem Nový

Odpovědi
gecco

Pojistit lze leccos – ale prodejci a operátoři tuto službu nabízejí jen – pokud si telefon koupíš u nich (jako lákadlo pro zákazníky).
Pokud budeš chtít pojistit telefon, který sis koupil jinde, můžeš oslovit některé z pojišťoven (třeba Lloyds se pyšní tím, že pojistí opravdu cokoli – http://www.llo­yds.com/ ) – jen se obávám, že taková pojistka bude dóóóst drahá…
😉
Doplňuji:
Jen dodám – http://www.com­pcare.cz/vite_ze/vi­te_ze-pojisteni_mobilu-ma_pojisteni_smys­l.html – rámcový seznam pojišťoven, které se tímto zabývají a působí u nás.