LJ

Lze podat stížnost na rozhodnutí Krajského soudu, když se již nelze odvolat?

Jakou formou by měla stížnost vypadat a kde ji lze adresovat? Musí být u této stížnosti podepsaný právník? Jaký je termín od vynesení rozsudku k podání stížnosti? Jak se lze bránit před šikanou soudu? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

V takovém případě ještě existuje tzv. „dovolání k nejvyššímu soudu“. Pokud odvolací soud selhal a dopustil se procesních chyb, tak je to možnost, jak zabojovat o spravedlnost.