huxa

Lze oddálit, resp. zastavit, alespoň na jeden den menstruaci, která již začala?

Lze oddálit, resp. zastavit menstruaci, která již začala alespoň na jeden den?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
😉
Při menstruaci dochází k oddělení a vyloučení děložní výstelky (´sliznice´), která už přestala být vyživována (zjednodušeně u ní začíná hnilobný proces) – takže již probíhající menstruaci nelze zastavit (předtím bylo možné ji oddálit).
___
„Den mimo civilizaci“ přece není problémem – existují vlhčené ubrousky a není problém sebou vzít o lahev vody více…
😉

Další odpovědi
zjentek

je to „přírodní proces“ a do toho by člověk zasahovat neměl ..já bych se ale trocha krve nebál

ReHu

V dnešní době 1 den mimo civilizaci opravdu není problém.
Vlhčené ubrousky, tampony, …

arygnoc

nie, „krámy“ a pendolíno nemožno rýchlo nakrátko zastaviť.

😉

ad pobyt v prírode:
to si s tou svojou ešte nebol mimo civilizáciu?
ona sama nevie, ako sa o seba postarať (hygiena) – kto to má vedieť (v lekárni jej určite poradia)?

anonym

To dáte.

huxa

Budeme den mimo civilizaci, takže s hygienou to může být trochu komplikované :/
krve se také nebojím, ovšem chápu, že to nemusí být zrovna něco přejemného pro ženu, navíc někdy se nejedná jen o krev…