vita

Lze obejít eko dan??

Ahoj.Mam na prodej auto z r.94 a v tomto připadě by eko mělo byt 5tisic.Auto prodavam znamym,chci se zeptat , aby eko nemuseli platit,tak že bych s nimi pozeuze sepsal o prodeji kupni smlouvu a auto by na dale bylo vedeny na moje jmeno krome povinneho pojisteni. Jsou v tomto připade nejaky rizika,treba kdyby kupujici mel havarii,aby jako po me jako majiteli neco nevymahali za zpusobenou škodu??

Nejlepší odpověď
mosoj

http://ekodan­.cz/ekologicka-dan-%e2%80%93-tipy-jak-se-vyhnout-jejimu-placeni/

Jinak "diky za to že alespoň poděkuješ ". Koukám že jsi zvyklý jenom brát.

Další odpovědi
cukrar

Víta, jedině ZTP, je osvobozen od poplatku.
Vůbec nedoporučuji abyset si nechal vozidlo na sebe nahlášené. Po čase navštívíte tuto, (nobo jinou) poradnu a budte řešit problém ještě větší..