eradaur

Lze obejít 72 minutový limit

při sledování filmů nebo seriálu. Myslím, že tato otázka zde zazněla…stačí mně odkaz na příslušné odpovědi. Díky!

Nejlepší odpověď
rynek878

zde si můžete některý z návodů vyzkoušet.
Osobně preferuji stažení filmu cca 6–7 min.dám na flashku a pustím si ho v TV,je to paráda.

Zdroj: http://stream­download.okam­zite.eu/jak-obejit-casovy-limit-na-megavideo/

Další odpovědi
vojta@super

Ty myslíš 72 minutový limit z přehrávače „MEGAVIDEO“ bohužel tento limit obejít nejde :(