huxa

Lze někde sledovat zoh hokej online?

V HD a nebo nějaké koukatelné kvalitě, kromě ceskatelevize.cz, která má jako vždy přetížené servery.
Doplňuji:
marci1-na to se bohužel dívám, není to dobrá kvalita a navíc pořád vyskakují reklamy, pokud mám aktivovaný adblock, web žádá o vypnutí a video nejede.

Odpovědi
marci1

http://www.zi­veprenosy.cz/2014/02/­zimni-olympijske-hry-soci-winter-olympics-sochi-2014-watch-live-online-free-stream-zive-nazivo-prenos-prenos-8-23-2-2014-february-sledovat-pozerat-dnes-zdarma-zadarmo-internet-olympiada-today-broadc/
Doplňuji:
Mě to funguje super. Tak bohužel. 🙂

Lamalam

V televizi. Herní kvalita slabá, ale příjem je dobrý.

Stingo

na webu České televize se dá sledovat online přenos z TV.
Doplňuji:
pardon, píšeš, že na na webu čt ne…