iceT

Lze nějakým jednoduchým způsobem

z několika videí složit jeden celek?
Z vypáleného dvd disku,kde jsou soubory jako AUDIO TS a VIDEO TS,jsem oba tyto zkopírovala do pc,uložily se stejně.Ve složce AUDIO není nic,ve složce VIDEO je osm částí,tyto kousky bych potřebovala sloučit do jednoho celku.Je na to nějaký program,nejlépe v češtině?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Mahoney

Pokud jsem to dobře pochopil, potřebuješ spojit několik videí do jednoho. Tak je normálně nahraj do programu Movie Maker (pokud máš Windows, určitě bude někde v počítači) a pak už to jen ulož. Je to v češtině a práce sním je velice jednoduchá.
Doplňuji:
Ještě můžu napsat postup – otevři Movie Maker → v levém sloupci „Import videa“ → videa seřadíš do spodní lišty tak jak chceš, aby byla navazovala → a nakonec jen zvolíš kam celý soubor uložíš kliknutím na „Uložit do počítače“.

Jen upozorním že Movie Maker vytváří dost velká videa.

Další odpovědi
Hlada

Nero

badisko

nebo nas znamej format factory…to taky umi je v cestina zadara

iceT

ono to video celkově má přes tři giga,tak to snad nebude vadit.děkuju,zase budu o něco chytřejší,snad i zkušenější.