mike beneš

Lze nějak zvýšit FPS kamery na androidu?

Mám mobil, můžu pomocí nějaké aplikace nebo softwaru zvýšit počet snímků za sekundu ve videu které bych pořídil? Vím že se jedná spíše o HARDware ale myslím si že o pár snímků za sekundu by to určitě nějak šlo, mizivě, ale šlo. Nevíte někdo jak nebo nějaký software?

Nejlepší odpověď
Roman71

Abys dosáhl maximálního počtu snímků za sekundu pro natáčení videí na Androidu je zapotřebí denní světlo. Jinak zbytek je na schopnostech hardwaru a programovém vybavení. Sebelepší software ti fps nevylepší ani nezvýší, ale existuje střihový software, který umí zdvojnásobit počet snímků za cenu dopočítávání každého „mezisnímku“. Vykreslování finálního videa se tím ale značně prodlouží.