terry

Lze nějak využít větší sklenice s plastovým šroubovacím víčkem?

Typ jako od Nescafe gold, Nutella (asi 800g) apod.

Nejlepší odpověď
iceT

Těstoviny, mouka, sůl, cokoliv z kuchyně na vaření…

Další odpovědi
briketka10

Na klíčení čočky, hrachu a jiných.
Jednoduše víčka propíchnu a
namočené klíčky ve vodě denně
proplachuji dokud nedozrajíí, ale
někdy ujídám, když vidím nějaká
zelená je to ňamka 😁
http://www.vi­etfoodfriends­.cz/homepage/de­tail/jak-si-nechat-jednoduse-naklicit-mungo-fazole-32

http://www.jak­tak.cz/jak-na-zdrave-bio-klicky.html?gclid=­CP6r6fPBm8oCFUN­mGwodVdcK9g

chachar1922

Mamka ve sklenici od kávy má všechno – krupici, sůl, cukr, vločky, kakao, magi kostky, mouku. Na chatě v tom máme čaje…

Mc Merkurion

… když ne v kuchyni,tak třeba na knoflíky nebo na hřebíky…

Kepler

Do sklenice po inst. kávě dávám normální mleté kafe, nebo cappuccino, kakao, granko, apod. Ve vzduchotěsně uzavřené sklenici je tomu líp

lexx

taky na transport živých rybiček – ze zooprodejny domů
jo a uskladnění medu, marmelády…

kapka

Taky se do ni můžeš vycurat, když te někdo zamkne v místnosti bez zachodu.

briketka10

Jen nemám žádnou sklenici s plastovým
víkem pokaždý se mi sejdou jen s kovovým
od okurek a to víko propíchat je umění na
hoďku kladívkem a hřebíkem :((

terry

Na hoďku?