postcd

Lze nějak využít pohanku, sóju, která je 2 roky po datu spotřeby ale vypadá dobře?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Pokud byla dobře uložena a nenajdeš v ní žádné škůdce, tak jí nic nebude a klidně ji můžeš konzumovat.

Další odpovědi
zjentek

Ještě pořád by se dala nasypat ptákům ..a když ne, tak napřesrok.

terry

Jak píše Drap. Pokud byla správně uskladněna, nic ji nebude.
Dehydrované (sušené) potraviny při správném skladování vydrží bez problémů mnohem déle,než uvádí expirace. Ta je pouze legislativní.

MobilManiak

No, na jídlo asi ne :D (radši…)
Na tvoření? Nalepit na čtvrtku do nějaké obrázky na zajímavý efekt. Do nějakého chrastítka, nic jiného mě nenapadá.

lota

Pro zvířata?