matej.kv

Lze nějak přehrát systém v O2 TV?

Již nemám službu o2 tv, ale zustal mi settopbox ip4.tv EVO4-TOEM, který bych chtel využít jako multimedialni stanici, jako je např. kodi. Avšak nepodarilo se mi vygooglit jak tam nahrát alternativní system.

Vím, že na starém boxu to slo, přehrával se tam Linux a fungovalo to super.
Na netu jsem již hledal dokonce i did7006 atd… ale nic se mi nepoarilo nalézt.

Odpovědi
jáára

Tenhle jde taky.
Tak aby O2 TV fungovala zadarmo na libovolným internetu… Pohledej na netu.

Jožo Koumes

Ahoj,

nějaké novinky v tomto? Díky

jáára

já se na to podívám.

matej.kv

to by bylo super dekuji