SellLolAcc

Lze nějak konvertovat z vlc do avi/divxu?

Nahrávám videa a ukládají se mi ve vlc. Zkusil jsem „otevřít v programu“ a vybral divx,windows media player apod., ale buď to hodilo eror nebo nejel zvuk + černá obrazovka.
Doplňuji:
Díky, ale i tak ve finálním kroku, kde mám vybrat v jakém přehrávači to má být se nevyskytuje divx :(.

Odpovědi
www

Pokud máš videa uložena ve VLC, tak je přehrávej přímo VLC přehrávačem, přehraje všechny formáty bez nutnosti konverze 😉.

Tazman

Sice nerozumím první větě, nicméně ano. VLC má velmi snadný způsob převodu formátů.

Spusťte si VLC, v hlavní nabídce zvolte Media a v nabídce vyberte Convert / Save… (česky tuším Převést / Uložit jako…). V dalším okně pak zvolíte jaký soubor na jaký soubor a na jaký formát.

Snad jsem pomohl.