Lze nějak doma chovat myši (laboratorní), aby celý byt nesmrděl ?

Nejlepší odpověď
P.T.

Měl jsem doma křečky, morčata, krysy, myši i potkany a v životě mi nesmrděl ani pokoj, natož byt. Základem hygieny je čistá podestýlka (měnit cca co 3–4 dny) a větrání. A je to v pohodě :)

Další odpovědi
Bloncka

Měla sem doma 5potkanů 7 křečků a budu mít dvě laboratorní myšky, a můžu říct že nic nesmrdí. Já jim podestýlku čistim tak 2 za týden a je to v pohodě.A nejlepší na podestýlku jsou takový ty válečky ty točiž pohlcují pach.A já si nestěžuju.