Lze nechat zeštíhlit svetr?

Mám doma svetr, který je mi dost volný a zajímalo by mě, jestli by se nedal nechat zeštíhlit? Vím, že u košile to jde, ale nejsem si jistý, jestli i u svetru. Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano jde to, vyper ho tak na 90°C a uvidíš jak bude štíhlý.

Další odpovědi
Terisek

Myslím že to jde, pokud ten svetr není nějaký extra tlustý.

dana555

Tahle otázka mě pobavila, no záleží z jakého materiálu svetr je, zda z balvlny či nějaké umělé látky. Bavlna se totiž při vyprání na vysokou teplotu ještě více vytáhne, pokud je umělý pak je šance že se o něco srazí, ale spíše bych na Tvém místě volila koupi nového svetru, dnes ho seženeš např i na tržnici za pár korun a nemusíš si lámat hlavu jak ho zmenšit 🙂

janek66

A co vzít to opačně a „zesílit“ do svetru? 🙂