oooondra

Lze nahradit jádrovou omítku nějakou směsí z štukové omítky, sádry, cementu, písku,.?

Lze nahradit jádrovou omítku nějakou směsí z štukové omítky, sádry, cementu, písku,.? V jakémkoli poměru. jde mi je o malé množství – stravení vypadlé omítky. díky za zprávu a radu.

Odpovědi
mosoj

Já jsem přesvědčen že v pohodě. Jenom čím víc tam bude té štukové omítky tím více to bude praskat, což ale na jádru nemusí vadit. Tu sádru bych nepoužíval. Štuk nahradí vápno a pak již jenom písek a trochu cementu.

mojitek

proč to dělat tak složitě s nejistým výsledkem? Nahraďte to sádrovou omítkou a je to.Pytel 16 kg je za 200 kč.

Mc Merkurion

do štukové omítky přidat cemen a stačí to,sádru nedoporučuji