Lze mít svatbu na zahradě našeho domu? Kde si to můžu domluvit???

Nejlepší odpověď
kropitko

Dnes již můžete mít svatbu,kde chcete,stačí se domluvit na matrice příslušného úřadu.....a připravte si penízky,platí se to,kolik??? To Vám řeknou taky tam. Kamarádka platila 1000,–kč,ale záleží na regionu.

Další odpovědi
Tata

Svatbu můžete dnes mít kdekoli, i doma na zahradě, ale musíte to domluvit na matrice obecního úřadu, nebo na faře.

atriplex

Oddávající, tedy pracovník obecního úřadu má působnost jen v příslušné obci, takže podle místa svatby zvolte i příslušného úředníka radnice.

roxy52

Když jsou svatby na měsíci i pod vodou,tak proč by to nešlo na zahradě ????

vilma

Syn chtěl také svatbu na zahradě. Takže, obřad byl na úřadě, oběd v restauraci jeho kamaráda a odpoledne jsme pojali jako grilovačku. Vše jsme na zahradě vystrojili – oblouky z květin, provizorní taneční parket, nazdobené stoly, lampiony, z hospody zapůjčena kostka na čepování piva, hudba, reproduktory no a hlavně dva grily. Věřte, že na tuto svatbu všichni vzpomínají. Zdraví Vilma

PS: stálo to zato a nestálo to majlant.