Capik166

Lze levněji udělat autoškolu?

Když v autoškole vlastně platím za to, aby mě to naučili a pak platím už za to samotné vyřízení řidičáku, mohu se nějak učit sám a pak udělat jen ty testy a mít to levně?

Odpovědi
lukas.zmizik

legálně rozhodně né, počet hodin teorie, zdravovědy, technické přípravy a jízd je pevně stanovený … pokud to nějaká autoškola ošidí třeba na teorii, pak riskuje ztrátu licence v případě kontroly. ale i takové autoškoly se najdou… třeba ty podezřele levné..

terry

A jak se to chceš naučit sám?
Musíš se naučit teorii – kdo ti vysvětlí dotazy, když ti z textu nebude vše jasné?
Kdo s tebou bude jezdit v autě, když sám jezdit nesmíš a běžné auto nemá dvojí brzdy atd. kdyby bylo potřeba v případě, než se jezdit naučíš?