KdoSiOdJinud

Lze „koupit“ poštovní známku přes internet?

Tím myslím zaplatit přes internet a ihned dostat „čárkový“ kod k natištění na obálku?
Doplňuji:
jako pro-klientská část obchodu, kdy si zákazník může nechat na mé náklady vygenerovat známku se mi to nezdá zas tak špatné :)

Nejlepší odpověď
badisko

nezda se ti takova sluzba trochu zbytecna?…
Doplňuji:
no me se to zda zbytecne protoze kdyz uz neco posilam (dopisem) tak to je nejaky druh psani napr..doporucene a tak stejne na postu musim jit..a pri te prilezitosti uz mi tam tam znamku daji,…takze nemam nejak potrebu rezit znamku na netu a kvuli kravine neco platit pre sms nebo kartou ..to je fuk ..nevidim v tom zadne vyhody …ikdyz urcite nejake budou …

Další odpovědi
manon

V některých zemích ano:
http://www.sbe­ratel.info/cs/clan­ky/bazar/inter­netove-postovni-znamky.html