Lze již nyní sehnat meloun v ČR? Případně v jakém čas.horizontu se běžně prodávají?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ted je ještě brzy,ale viděl jsem prodávat melouny v Tescu až z Panamy.Sezona bude až tak v srpnu.

Další odpovědi
setapouch

První letošní meloun jsem v ČR kupoval cca před měsícem, běžně se dovážejí např. ze Španělska. Ovšem cena je zatím poměrně vysoká, v červenci a srpnu výrazně klesne, díky dovozu z jiných (i bližších) zemí.

dudu

Market Penny má zařazen meloun vodní ve slevové akci tuto neděli – kilo po 19,80 korun.

Mapel

Včera jsem ho viděl v Bille.

Front

V Kauflandu ho mají stále.

JájsemRaibek

Pro tyto melouny není roční období podstatné, jsou k mání stále.
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/600x338/Ma­y2008/303641.jpg

Lamalam

V Bille je mají už asi 3 týdny, dovoz Španělsko.

anonym

Včera v penny,kilo za 32kč.
Doplňuji:
Doplnuji,je ted teda sleva na :http://www.ku­pi.cz/slevy/hroz­nove-vino-a-melouny
Stálo kilo 64.90,ted na 19.90,
aspoň je vidět,jak si tu gáži pěně umí nastavit.

mosoj

Melouny vídám někdy chodit, když jdu nakupovat.