malmarti

Lze jezdit jen na auto v odhlášce?

když koupím auto a bude na mě v odhlášce je nutné ho na sebe i přihlásit nebo lze jezdit i tak?pojištění samozdrejme budu mit. jde mi o eko daň na kterou mi to ted asi financne nevyjde..diky za rady

Odpovědi
Ar

Pokud budou ostatní náležitosti jako je TK a pojištění v pořádku, tak klidně jezděte. Nikde není napáno dokdy musíte auto va sebe doregistrovat.
Je to běžná praxe, jak se vyhnout eko dani, že jsou auta v „polopřevodu“

Pače

hele muzes.. ja sem mel fiestu a tu sem rostrelil.. kdyz prijeli policajti tak v klidu.. pojisteni mas na sebe.. zatim to neuzakonili ale uz se na to chystaj.. stejne jako moto nad 25 kW od 24 let.. lepsi teda nekupovat stary vrany no,ale znam to,sem taky jeste student.. raci se podivej do vyhlasky ale :)

cukrar

anonyme, pokud někde ve velkém techničáku je uvedeno poslední jméno Vaše. není problém. Takže když prodejce (nebo někdo) nahlásí změnu majitele a zapíšou tam Vás, je to OK, Pokud tam ale není Vaše jméno uvedeno, hrozí sankce až 30 000Kč.
ICQ 55180641