quentos

Lze ještě dnes použít známku v hodnotě 7,50 Kč, nebo mě s ní na poště pošlou do háje?

Mám tu několik let starou obálku s přednalepenou známkou – mohu ji použít?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Poštovné doplatíš do příslušné výše při podání na přepážce pošty.

Další odpovědi
WeeBear

Použij ji, stále je přece platná. Akorát počítej, že doplatíš 3Kč za dolepení tříkorunové známky. Stejně tak můžeš vyplatit část poštovného i na balících, od celkové ceny se pak známky odečtou. :)