Georgo2010

Lze jednoduše vyměnit halogenovou žárovku u Fabie u předního levého reflektoru nebo je nutné navštívit servis?

Kvůli autobaterii nelze ani sundat zadní plastovou krytku reflektoru.

Nejlepší odpověď
anonym

Proto se snad vozí náhradní sada žárovek?
Nezdá se mi, že by výměna byla podmíněna vyjmutím akubaterie.
V případě komplikací by mělo stačit juknout na některou z mnohých motoristických stránek.

Další odpovědi
mosoj

I kdyby to tak bylo , tak pohnout AKU je otázkou povolení dvou matic. Osobně to považuji ještě za lehký úkon.