iceT

Lze i bylinky sušit v troubě, když nemam sušičku?

jedna se o petrzel a libecek,dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu. Prý lze bylinky sušit v troubě. Já sama s tím zkušenosti nemám, sušila jsem je na půdě.

Zdroj: http://www.fif­tyfifty.cz/Jak-spravne-ususit-a-uskladnit-bylinky-9357826.php

Další odpovědi
elektrikář

Dá mněli jsme kovové rámečky 3 ve stojánku
dávali jsme je do kachláčů když se přestalo topit nebo jde použít jiný zdroj teplého vzduchu jen se nesmí přehnat teplota. Já to suším nyní na akumulačkách Jde to ve svazku zavěsit nad kamna nebo radiátor.

Michal

Ano,ale velmi pomalu a opatrně.Stonky Libečku si dejte do igelitového pytlíku a nechte zmrazit.Hodí se na brambory,když je vaříte.