ptáč

Lze hrát na housle při seskoku padákem?

Odpovědi
ondra07

Ne, to by asi nešlo.. :D A kdyby jo, tak by to nešlo slyšet ani.. a seskok padákem trvá pár minut, takže bys asi nic nezahrál..

led

Zaujímavý nápad pre pár tónov a jačanie, ale len po dopad. Potom nasleduje https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zwBOia8S6yA

lexx

dá ale je to moc spožitej postup jak si natlouct hubu

Agneta

Pěkný nápad ==>>> ♫♪♫♪åô}ô☻
Zahrát si při tom na klavír – by mělo jít (na nějakém „dvojitém“ větším padáku)
:DDDDD

ptáč

Tak to by stálo za to zahrát duet.