Tonie

Lze doma zjistit typ krve?

Doplňuji:
právěže ji nikdy nemám napsanou.. A zjištění krve stojí 160Kč..
slyšela jsem o nějakém pokusu s krví a sponkou v lahvičce, o tom že to prý nějak jde zjistit, tak mě to zajímá :)

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš doma vybavenou laboratoř tak ano, jinak ne.Nebo se podívat do průkazu dárce krve, tam je to napsáno

Další odpovědi
hanulka11

jedině, že bys měla krevní skupinu někde zapsanou …jinak ne
Doplňuji:
tak tady si jedině kup v lékárně

http://diagnosticke-testy.heureka­.cz/test-na-zjisteni-krevni-skupiny/

terry

Pokud to potřebuješ, je to pro tebe hodně peněz?
Test v lékárně stojí víc.

baghira

Daruj krev.
Jednak se dozvíš, co jsi chtěla, a jednak prospěješ dobré věci.

Tonie

Darovat krev bych chtěla, hned jak mi bude osmnáct. Jen ještě není :)