ventou

Lze dočasně vypnout v PC antivir NOD 32 a připadně postup, jak to učinit?

Nejlepší odpověď
Kurt

Nenapisal si system, ktory pouzivas, tak toto je navod pre Windows po verziu XP.

Musis kliknut pravym tlacitkom na ikonku NOD 32 v trayi (tray – vpravo dole na obrazovke, kde su hodiny) a vybrat z menu, ktore sa objavi – „Vypnut antivirusovu a antispywarovu ochranu“ a „Vypnut rezidentnu ochranu suboroveho systemu“