ReHu

Lze do mailu přiložit přílohu (fotografii z dikumentů) přímo do textu, ne jako přílohu? Prosím, jak? Díky.

Doplňuji:
Fotografie není na webu, ale v mém PC v dokumentech. Je to běžná fotografie.
Pouhé přesunutí myší nelze.

Nejlepší odpověď
anonym

lze … (html mail) … Staci kdyz pri psani textu zpravy do textu obrazek presunout mysi.
Technicky obrazek bude odeslan jako skrytá priloha.

take muzete v html emaiilu odkazat na url adresu obrazku kdekoliv na webu … pak nemusi byt obrazek v priloze mailu, ma to vsak jedno velke minus – emailovy klient prijemce to bude povazovat za bezpecnostni hrozbu a obrazek implicitne NEzobrazi, zobrazi jej teprve az prijemce potvrdi ze odesilateli plne duveruje.
Doplňuji:
(funkce vlozeni obrazku presunutim mysi nemusi fungovat ve vsech klientech … mam ji overenou pouze na gmail.com tam to skutecne jde)

Další odpovědi
Miroslavst

Pro odkaz na fotografii použij nahrání např. na www.nadapenny.com a pak postupuj dle návodu.