nyja

Lze do čteček e-knih vkládat stažené knihy z počítače? Nebo si do nich musím stáhnout e-knihy zvlášť a za peníze?

Nejlepší odpověď
blesk26

Michal se na to díval z právního hlediska. Z praktického hlediska – ano, lze.

Zdroj: www.ebookforum.cz

Další odpovědi
Michal Kole

I sami právníci v tom mají bordel.

Zákony na to nejsou připraveny, je to podobné jako u softwrau, protože se nekupuje kniha ako taková ale licence.

Je to jako s CD. Ty si koupíš CD, ale když si uděláš RIP do MP3 tak to už vlastně porušíš zákon, protože jsi vytvořila kopii.

Něco vyšlo na serveru lupa: http://www.lu­pa.cz/clanky/e­lektronicke-knihy-z-pohledu-pravniho/