bonz1

Lze do auto navigace Garmin stáhnout mapy Evropy zdarma?

Vím jak se to dělá do normální GPS, fungují ale ty samé mapy v auto navigaci ?

Nejlepší odpověď
brillant

Jedině koupit, warez se tady nepodporuje.

Další odpovědi
led

Pokiaľ si pamätám, v reklame na prístroje Garmin sa hovorí o doživotnej aktualizácii (odpoveď bez záruky, preverte si to)

mosoj

Ne !

Doživotní aktualizace je pokud si navigaci již s doživotní aktualizací koupíš.

MacBack

Kašlete na GPS. Stejně, když pojedete oblastí bez signálu, tak je vám to k ničemu. Navíc, dříve se taky jezdilo bez GPS a nebyla potřebná.

led

mosoj, ak nové auto už pri predaji obsahuje navigáciu Garmin, nie je to kúpa s doživotnou aktulizáciou?

mosoj

Pokud má označení Life Time tak ano. Pokud ne tak ne.

led

Ďakujem za vysvetlenie