Lze dneska ještě koupit dobíjecí kupóny (O2)?

Nechci prodavačce na Sazka terminálu říkat číslo nebo v obchodě ho psát na PIN klávesnici.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano lze v každém obchodě se dají koupit dobíjecí kupony a i na benzinkách je seženeš

Další odpovědi
iceT

Na Sazce pokud vím,už docela dlouho prodavačky odmítají jen nahlášené číslo,musíte mít vypsaný tiket,a u toho tiketu Vám pak stačí jen ten čárový kod,který při dalším dobíjení předložíte.Ale najdou se i výjimky.

Druhou možnost neznám,nedobíjím v obchodě.